Bóg jest niesamowity!

„Moje miejsce na świecie”

Jest miejsce takie na świecie

Gdzie moje serce wraca nawet w lecie.

Gdzie kwitną Sztumu najsłodsze dusze

Gdzie znane są wszystkie nasze katusze.

Gdzie nie ważne jest jakie popełniasz błędy

Gdzie zawsze zostaniesz przygarnięty.

Z całego miasta widać ten budynek wspaniały

Skromny, ale niemały.

Wchodząc do tego miejsca

Od razu uderza w nas tajemniczy majestat.

Jezus z ręką wygiętą na nas czeka

Byś każdy problem jemu powierzał.

Czemu to dla mnie tak ważne miejsce?

Bo to mój skarb, moje serce.

Miejsce na wyciszenia, zwątpienia

Marudzenia i kojenia.

Kocham tam chodzić nie ważne o jakiej porze

Byle nikt nie widział mnie, a będzie dobrze.

Rozmawiam wtedy z przyjacielem złotym

Szukam ukojenia, pomocy.

Zachęcam Cię mój bracie, siostro

Chodź w to miejsce, drogą prostą.

Bóg jest niesamowity! Właśnie wróciłam z Dnia Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Nie mogę uwierzyć jak Pan Bóg uwielbia w moim życiu doprowadzać do sytuacji, których bym się nie spodziewała. Mało tego, On zna lepiej moje pragnienia i je SPEŁNIA!

Wczoraj byłam na spotkaniu oazowym. Przyjechała na nie moja przyjaciółka . Mimo, że nie była zbyt długo, cieszę się, że ze względu na mnie przyjechała. Nie wiem czy jej się spodobało, nie wiem nawet czy zrozumiała dlaczego tam chodzę. Wiem jednak jedno, Bóg jest niesamowity. Dzięki niemu przyjechała. Ja nie mam takiej mocy…

Niesamowite rzeczy robi Pan. Samo to jakich ludzi stawia w naszym życiu. Nie tych wirtualnych, tylko tych prawdziwych. Takich, z którymi rozmawiasz twarzą w twarz.

Niesamowite rzeczy czyni Pan w Twoim życiu! Nie widzisz tego? Urodziłeś się, żyjesz, oddychasz…. Dziś jadąc autem zgubiliśmy się w lesie. Co nam to dało i czemu cieszę się, że tak było? Bo dzięki temu zobaczyłam piękną jesień, która pokolorowała na złociste kolory drzewa. Cieszę się, bo mieliśmy przy tym frajdę.

Jak dziękować Bogu za te wspaniałe rzeczy? A tak się w ogóle da? 🙂 Ja zawsze jak dzieje się coś niesamowitego to nie wiem, jak wykazać moją radość, wdzięczność. I różnie reaguję. Czasami (jak dzisiaj) śpiewam z mocą piosenki religijne, czasami po prostu się śmieje. Myślę, że to wystarczy. On uwielbia widzieć nas szczęśliwych i wdzięcznych. Wystarczy się Go trzymać i twoje życie zmienia się diametralnie.

Powiedział Ci, ktoś kiedyś, że Bóg robi niesamowite rzeczy w Twoim życiu? Jeśli nie, to ja Ci to mówię. Może mi nie uwierzysz, ale uwierz Bogu, bo to On wyprawia niesamowite rzeczy w Twoim Życiu!

Dziękuję Boże za te dni refleksji. Dziękuję, ty wiesz za co. Proszę Cię pomóż tym, którzy błądzą i nie widzą niesamowitych rzeczy w swoim życiu. Amen.

„Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” :*

Umocniona

2 komentarze do “Bóg jest niesamowity!”

  1. Mogę tylko podpisać się pod tym tekstem. Bóg jest niesamowity!!! Nie mam na to ludzkiego określenia. Brakuje mi słów. Bóg naprawia moje życie i leczy moją duszę. Najwyższa chwała Panu! Któż jak Bóg!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *