Rok za rokiem

Dziś mija dwa lata odkąd założyłam bloga na portalu deon.pl. Nie mogę uwierzyć, że to tak szybko mija. Wydaję mi się, jakbym jeszcze niczego ważnego tutaj nie poruszyła. Z drugiej strony wydaję mi się, że już nie mam tematów do poruszania….

Najczęściej kiedy mam pisać przychodzi refleksja, chwila przerwy od świata, zastanowienie się nad najważniejszym aspektem życia, czyli zbawieniem. Cieszę się, że są osoby, które to czytają. Zawsze mam nadzieję, że cokolwiek Wam to daje. Wierzę, że Bóg powołał mnie do dawania takiego świadectwa. Bardzo często daje mi znaki, że robię zgodnie z jego wolą. Raduję się moje serce gdy czytam każdy komentarz, bo to pokazuję mi działanie Boga w Was.

Gdy słyszę słowo „Umocniona” uśmiecham się szerzej i wznoszę oczy ku niebu. Tam zawsze znajduję ukojenie, umocnienie w wierze. Te słowo jest takim wypełnieniem Boga w moim życiu.

Mimo, że dopiero od dwóch dni mam 17 lat czuję, że mogę coś przekazać światu. Co to jest? Sama nie do końca umiem powiedzieć.

„Pan Bóg Mnie obdarzył językiem wymownym, bym umiał przyjść z pomocą strudzonemu, przez słowo krzepiące. Każdego rana pobudza me ucho,
bym słuchał jak uczniowie. Pan Bóg otworzył Mi ucho, a Ja się nie oparłem
ani się cofnąłem.” (Iz 5, 4-5)

Umocniona

 

2 komentarze do “Rok za rokiem”

  1. Dominiko, ” językiem wymownym” to Cię na pewno Bóg obdarzył . A Tobie samej co daje prowadzenie bloga?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *