Patrz-Oceniaj-Działaj!

Patrz -> oceniaj -> działaj. Musisz zniszczyć, zmiażdżyć diabła z pomocą Boga. Jesteś lwicą. Uwierz, że potrafisz zawalczyć o dobro innych i swoje. Stawiasz pierwszy krok, kolejny, a potem to już lawina. Nie da się jej zatrzymać. Kamyczek po kamyczku. Krok, po kroku.

Żeby zrozumieć swoje zachowanie, swoje postępowanie najpierw musisz się sobie przyjrzeć. Zanurkować w swój głąb i zobaczyć to co należało by zmienić. Potem oceń co zrobić żeby to zreperować. Potem działaj! Spróbuj to naprawić i wierz, że jesteś Lwem! Potrafisz z łaską Bożą zawalczyć o wszystko. Wszystko powoli i po trochu. Dobro jest w każdym z nas należy o nie walczyć. Przecież lawina zaczyna się od małych kamyczków, a potem nikt nie może tego zatrzymać.

Czasami zdarzają się pokusy od złego mówiące o nas nieprawdę. Sama nie zawsze wiem czy myślę o mnie prawdziwie. Jednak chodzi oto, żeby prosząc o Światłość stanąć w Prawdzie przed samym sobą. Mi ostatnio bardzo pomógł jeden dzień milczenia. Nie zdarza mi się prawie nigdy milczeć, ale wtedy miałam problem z gardłem i chciałam go oszczędzić. Nie żałuję, bo stanęłam w Prawdzie. Ogromną pomocą do tego, żeby to wszystko poukładać jest też mój kierownik duchowy. Nie znaczy to, że każdy takiego ma, ale jak znasz osobę, która żyje Jezusem, a ufasz jej to zawsze może ocenić to bardziej obiektywnie.

Zaczęły się wakacje. Nie będę pewnie pisała co tydzień, bo mam trochę wyjazdów. Jeśli w mojej głowie pojawią się jakieś pomysły lub owoce wydarzeń w moim życiu napiszę o nich. Pamiętajcie, żeby w czasie odpoczynku nie zapomnieć o Bogu. O codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy Św. Odpoczynek jest dobry, ale nie odpoczynek od Pana Boga. Proszę Was o modlitwie i życzę wspaniałego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *