Intencje

Mam zapisane wszystkie intencje od 15.06 za jakie brałam komunie. Jest ich już sporo, bo chodzę jak mi się udaje. Te wszystkie intencje przychodzą nagle nie są stałymi wytycznymi. Za każdym razem pojawiają się w innym momencie pod szeptane przez Ducha Św. Kiedyś nie zwracałam uwagi na intencje. Komunia była tylko częścią Mszy Św, którą przyjmowałam. Od niedawna widzę, że intencja za jaką jestem za Mszy przybliża mnie jeszcze bardziej do Boga. On wie o co proszę, a ja czuję, że służę. Czuję, że to coś daje. Bóg ma w tym jakiś plan.  Wierzę, że tak jest.

Intencje mobilizują. Gdy poszłam na pielgrzymkę nie miałam jasnych intencji, określonych. Byłam wołana gdzieś w środku. Dopiero jak szłam na szlaku ksiądz przewodnik powiedział mi, żebym miała intencję. Hm… Jednak jakie? Każdego dnia miałam inną. I to jest bardzo dobre. Intencja motywuje do drogi. Były dni, w których szło mi się lekko i wiedziałam, że ta intencja ma się dobrze, nie jest ciężka, uspakajało mnie to. Były jednak dni, w których wolałabym leżeć niż iść, czując ciężar wszystkiego. W takim momencie wiedziałam, że tylko modlitwa w tej intencji pomoże mi iść dalej. Przecież „pokutowałam” za nią. Nie wszystko jest proste, niektóre intencje wymagały mojej większej mobilizacji.

Warto mieć intencje. Na każdej Mszy Św. To naprawdę przemienia. Nie wiem jak innych, ale mnie na pewno. To naprawdę sprawia, że czuję się wypełniona miłością Bożą i wierzę, że pomaga też innym.

Jeśli masz jakieś intencje i chcesz, abym się pomodliła nie bój się. Można napisać do mnie wiadomość, a ja dzięki łasce Bożej obdarzę was moją modlitwa.

Chwała Panu!

2 komentarze do “Intencje”

  1. Tak! Intencje są ważne! Niejednokrotnie doświadczałam cudu po przyjęciu Komuni w jakiejś intencji. Teraz, od dwóch lat na każdej mszy na której jestem przyjmuję Komunię za moich Przyjaciół, którzy leczą się z powodu niepłodności. O dar potomstwa dla nich. Jeśli i Ty możesz ich zanieść w modlitwie – poproszę 🙂 o dar potomstwa dla Krysi i Piotrka. I z góry dziękuję ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *