3 lata!

Czas tak szybko leci. Dziś 15 marca czyli mija 3 lata odkąd piszę tutaj wpisy. Jako umocniona. Gdy miałam 15 lat i go zakładałam na pewno nie myślałam o tym jak długo będzie on trwać. Zważywszy na to, że dużo rzeczy szybko mi się nudzi, dziwi mnie to, że jestem już tak długo. Za każdym razem kiedy mija kolejny rok zastanawiam się dlaczego? Szczerze? Dokładnie to nie wiem. Po prostu to robię i sprawia mi to radość.

Bardzo często gdy ludzie pytali mnie o zdanie albo po prostu je wypowiadałam na końcu dodawałam „Ale ja się nie znam. Nawet nie jestem pełnoletnia. Możesz nie brać tego na poważnie”. Trochę podobnie podchodziłam do bloga. Cieszyłam się jak mówiliście, że wam się podoba jakiś wpis, ale i tak gdzieś w głowie mówiłam sobie co możesz im przekazać skoro nie znasz życia. Teraz pojawił się taki problem, że nie mam już wymówki, że nie jestem pełnoletnia, bo od dwóch dni jestem. Czy to coś zmienia? Teoretycznie nie, ale przynajmniej nie mam usprawiedliwienia przed samą sobą.

Te trzy lata w moim życiu były wspaniałe. Nie mogę ich inaczej nazwać. To właśnie w wieku tych 15 lat zaczęła się jakieś zmiany we mnie, która nadal trwa. Są nowi ludzie, nowi przyjaciele, nowy stosunek do rodziny czy po prostu życia.

Także 3 lata! Cieszy mnie to bardzo! Wiem, że to tylko z pomocą Boga 🙂

Umocniona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *