Nie wiem

Dawno nie pisałam na tym blogu. Wybaczcie mi ostatnio nawet jak mam czas dla siebie wykorzystuję go na chociaż chwilę przerwy. W sumie marnuję go. Brakuję mi też coraz bardziej pomysłu na to co pisać. Co będzie chociaż trochę interesujące?

Ostatnio gubię się sama ze sobą. Każdy ma takie chwilę, w których myśli, że nie da rady, że coś jest nie tak. Dostałam od Boga wiele dobrego. Samo to, że tyle mogę się angażować w oazę, w śpiew, przy okazji nie zaniedbując nauki jest dla mnie niesamowitą łaską. Choć czuję, że chcę odpocząć. Prowadziłam swoją grupę jako animatorka i aktualnie jej nie mam. Bardzo lubiłam to, że mogę im prowadzić spotkania, że mogę jeszcze bardziej służyć. Smutno mi, że ich oddałam mimo posiadania planu, że dam radę i zrobię im cały rok formacji. Niestety napięty grafik tak mi związuje ręce, że gdy dostałam propozycję oddania ich w dobre ręce zrobiłam to.

Mam wrażenie, że wszystkich zawodzę. I tu nie chodzi oto, żebyście teraz mi przyznawali rację czy odwrotnie. Czuję, że moim marudzeniem gadaniem i popełnianiem błędów oddalam od siebie ludzi. Mimo, że gdy staram się mniej mówić i tak najbliżsi się zastanawiają czy coś nie tak. Czy coś się stało? Tak, nie mam radości zmartwychwstałego. Co myślę kiedy nie mówię? Że nie ma sensu nic mówić, bo po co. Co robię gdy wpatruję się w dal, w człowieka, w jeden określony punkt? Myślę o tym co mi nie wyszło, co mi nie wychodzi, albo co mi nie wyjdzie. A że mam wspaniałą pamięć i wyobraźnie potrafię to sobie co do szczegółu przypomnieć lub wyobrazić. Tak funkcjonuje moja podświadomość. Najgorsze jednak zawsze jest w snach…

Tydzień temu pisałam na fb, że nie warto myśleć o jutrze. To jest coś co próbuję wprowadzić w życie. Potrzeba naprawdę dużo czasu żeby to co wiem przeszło w to co myślę i robię. Siła mojej walki słabnie, ale to na inny raz na razie nie umiem wam napisać jak to zmienić albo czemu tak jest.

W czasie pomyślności zapomina się o przykrościach,
a w czasie przykrości nie pamięta się o pomyślności.  (Syr 11, 25)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *